kk siroki

Petak, Prosinac 24, 2010 00:00

Toliko smo promašivali zicere, slobodna bacanja da se vrlo brzo uvukla nervoza. Jednostavno smo izgubili glavu - kaže Jusup

Četvrtak, Prosinac 23, 2010 00:00

Uvijek je lijep osjećaj vratiti se i igrati u svom gradu. Već sam dosta sezona izvan Zadra i nikada tu nisam uspio pobijediti. Uvijek se nadam, ali bez obzira na to lijepo je doći doma i odigrati utakmicu

Ponedjeljak, Rujan 27, 2010 00:00

Košarkašima Zadra pripalo je premijerno izdanje Generali osiguranje Kupa Kvarnera 2010 nakon što su u finalu bili bolji od momčadi Širokog TT Kabeli 69:52. Momčad Danijela Jusupa pitanje pobjednika riješila je praktički do odlaska na odmor na koji je otišla s čak plus 17 (42:25). Laganom poslu Zadrana u velikoj je mjeri uvjetovao katastrofalni šut Širokobriježana, koji su iza linije 6,75 gađali 0-19!

Subota, Svibanj 22, 2010 00:00

Bili smo dominantni tijekom cijelog prvenstva, izgubili smo tijesno tek dvije utakmice u regularnom dijelu, dok smo u polufinalu i finalu pokazali pravu snagu te s 5:0 omjerom zaključili sezonu na najljepši način - kazat će Špralja

kksiroki1001_danijel_jusup
Četvrtak, Siječanj 21, 2010 00:00

Iznenadni odlazak trenera Danijela Jusupa u Zadar, za portal kosarka.hr komentirao je predsjednik Širokog Ante Suton.

kksiroki1001_boisa
Utorak, Siječanj 19, 2010 00:00

Morali smo se iskupiti za poraz od Cedevite. Ovoga puta je ispalo da ćemo to morati učiniti protiv Širokoga. Utakmicu smo odradili od početka do kraja koncentrirano, uz mali pad u drugoj četvrtini. Međutim, oscilacije su normalne. U utakmicu smo ušli furiozno, nakon čega je uslijedio mali pad kojega smo brzo prevladali. Treba nastaviti igrati s ovoliko energije. Sada nas očekuju dva izuzetno teška gostovanja protiv Partizana i Hemofarma. To su vjerojatno dva najteža gostovanja u ovoj ligi.

rogaska_barancic_bujan
Utorak, Siječanj 19, 2010 00:00 2

Svi mi, i igrači i stručni stožer, snosimo dio krivice radi koje se dogodila smjena. Svjesni smo toga. Nije Sagadin šutirao u koš. No, igrači su skupili glave i vjerujem da su u potpunosti spremni za ovu utakmicu - rekao je Tihomir Bujan

kksiroki1001_rancic2

O sinoćnjoj utakmici 17. kola regionalne lige između Zadra i Širokog možemo napisati manje više isto ono što pišemo i nakon svake domaće utakmice Zadra sličnog tipa. Zadarski košarkaši očekivano su se, bez ikakvih problema, obračunali sa slabijim protivnikom, koji se još nekako držao u igri do poluvremena, ali je u trećoj četvrtini u potpunosti potonuo i olakšao domaćima put do već unaprijed upisanih bodova.

kksiroki1001_jusup_bujan

Premijerna utakmica Tihomira Bujana na klupi Zadra uspješno je apsolvirana. Na igri domaćih košarkaša (što se tiče utakmica u Krešinom domu) nije se previše osjetila mučna epizoda od utakmice sa Cedevitom nakon koje je "pedalu" dobio slovenski stručnjak Zmago Sagadin, već su pod palicom Bujana uspješno prošli još jedan domaći ispit u Nlb ligi.