paola borovic

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Četvrtak, Srpanj 13, 2017 21:33

Drugi put zaredom Paola Borović izborila je nastup u finalu troskoka na Europskom prvenstvu do 23 godine. Prije dvije godine uspjelo joj je to u Tallinnu (Estonija) da bi u današnjim kvalifikacijama u poljskom Bydgoszczu normu za finale skočila već u prvoj seriji. Zadranka je u prvom pokušaju dohvatila 13,08 metara, tri centimetra duže od norme. Najduži skok kvalifikacija imala je Francuskinja Yanis David (13,75 m), a i svih preostalih 10 finalistkinja imale su bolji rezultat od Borović.

Utorak, Srpanj 28, 2015 00:00

Drugog dana pojedinačnog Prvenstva Hrvatske u atletici za  seniore i seniorke u Varaždinu Paola Borović (Dinamo-Zrinjevac) osvojila je drugu zlatnu medalju. Nakon prvog mjesta u troskoku, Zadranka  je bila najbolja i u skoku u dalj (5,98 m). Paolina klupska kolegica Katarina Gašparović bila je treća (5,41 m), a u dalju su nastupile i dvije  članice AŠK Zadar. Andrijana Lukić osvojila je peto (5,34 m), a Iva Žilić  sedmo mjesto (5,01 m).

Utorak, Veljača 17, 2015 00:00

U Rijeci je prošli vikend u organizaciji Atletskog kluba Kvarner održano prvo dvoransko Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke do 23 godine. S dvije titule prvakinje Hrvatske Zadranka Paola Borović, članica Dinamo-Zrinjevca, bila je najuspješnija sudionica natjecanja, računajući mušku i žensku konkurenciju. Prva mjesta Borović je osvojila u skoku u dalj sa 5,87 m i u troskoku s osobnim dvoranskim rekordom 13,08 m.

borovic
Petak, Srpanj 5, 2013 00:00

Utorak, Rujan 25, 2012 00:00

Proteklog vikenda u Sarajevu je održan tradicionalni susret juniorskih reprezentacija Bugarske, Slovenije, Mađarske, Hrvatske i BiH poznat kao Miting prijateljstva, na kojemu su uspješno nastupili hrvatski juniori i juniorke. U reprezentaciji juniorki bile su i članice Zadra Lucija Zubčić, Paola Borović te trener Predrag Saratlija, koji je bio zadužen za skakačke discipline.

borovic
Utorak, Lipanj 26, 2012 00:00

U organizaciji HAAK Mladost u Zagrebu je održano pojedinačno Prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke na kojem su nastupili atletičari iz 23 hrvatska kluba. Od zadarskih atletičara nastupilo je šestero članova AŠK Zadar te jedan član AK Olympionik. Vrlo uspješni bili su atletičari Zadra koji su osvojili šest medalja od čega tri zlatne, jednu srebrnu te jednu brončanu, dok su Olympioniku pripale dvije medalje od čega jedna zlatna te jedna srebrna.

Ponedjeljak, Lipanj 11, 2012 00:00

Ponedjeljak, Ožujak 12, 2012 00:00

Lucija: Ono što je za mene najvažnije je činjenica da sam uspjela ostvariti normu za Svjetsko prvenstvo za starije juniorke

Paola: Normu za SP sam već ostvarila, ali ne ove godine. A HAS zahtjeva da se norma ostvari u tekućoj godini. No, uvjerena sam da ću sada, kada krene otvoreni dio sezone, ponovno doći do norme

Ponedjeljak, Rujan 26, 2011 00:00