paola borovic

Utorak, Veljača 17, 2015 00:00

U Rijeci je prošli vikend u organizaciji Atletskog kluba Kvarner održano prvo dvoransko Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke do 23 godine. S dvije titule prvakinje Hrvatske Zadranka Paola Borović, članica Dinamo-Zrinjevca, bila je najuspješnija sudionica natjecanja, računajući mušku i žensku konkurenciju. Prva mjesta Borović je osvojila u skoku u dalj sa 5,87 m i u troskoku s osobnim dvoranskim rekordom 13,08 m.

borovic
Petak, Srpanj 5, 2013 00:00

Utorak, Rujan 25, 2012 00:00

Proteklog vikenda u Sarajevu je održan tradicionalni susret juniorskih reprezentacija Bugarske, Slovenije, Mađarske, Hrvatske i BiH poznat kao Miting prijateljstva, na kojemu su uspješno nastupili hrvatski juniori i juniorke. U reprezentaciji juniorki bile su i članice Zadra Lucija Zubčić, Paola Borović te trener Predrag Saratlija, koji je bio zadužen za skakačke discipline.

borovic
Utorak, Lipanj 26, 2012 00:00

U organizaciji HAAK Mladost u Zagrebu je održano pojedinačno Prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke na kojem su nastupili atletičari iz 23 hrvatska kluba. Od zadarskih atletičara nastupilo je šestero članova AŠK Zadar te jedan član AK Olympionik. Vrlo uspješni bili su atletičari Zadra koji su osvojili šest medalja od čega tri zlatne, jednu srebrnu te jednu brončanu, dok su Olympioniku pripale dvije medalje od čega jedna zlatna te jedna srebrna.

Ponedjeljak, Lipanj 11, 2012 00:00

Ponedjeljak, Ožujak 12, 2012 00:00

Lucija: Ono što je za mene najvažnije je činjenica da sam uspjela ostvariti normu za Svjetsko prvenstvo za starije juniorke

Paola: Normu za SP sam već ostvarila, ali ne ove godine. A HAS zahtjeva da se norma ostvari u tekućoj godini. No, uvjerena sam da ću sada, kada krene otvoreni dio sezone, ponovno doći do norme

Ponedjeljak, Rujan 26, 2011 00:00

atletika_zubcic
Srijeda, Srpanj 27, 2011 00:00

Utorak, Lipanj 21, 2011 00:00

Članica AŠK-a Zadar Paola Borović osvojila je dvostruki naslov državne prvakinje te je postigla dva nova državna rekorda u troskoku za mlađe i starije juniorke s 12.83 m te u skoku u dalj za mlađe juniorke 6.16 m

Ponedjeljak, Lipanj 13, 2011 00:00

Članica AŠK-a Paola Borović nastupila je u troskoku gdje je osvojila prvo mjesto skočivši 12.77 metara čime je za četiri centimetra više postavila novi hrvatski rekord za mlađe i starije juniorke. Tim je rezultatom za sada na šestom mjestu najboljih atletičarki Hrvatske svih vremena u troskoku