ivan santini

Nedjelja, Rujan 24, 2017 21:01

Ivan Santini bio je strijelac jedinog gola kojim je njegov Caen na domaćem terenu svladao Amiens sa 1:0. Santini, koji je odigrao svih 90 minuta, precizno je izveo 11-erac u 54. minuti. Caen je s nova tri boda skočio na šesto mjesto ljestvice s 12 bodova, koliko ima i peti Lyon. Na ljestvici vodi PSG s 19 bodova, a bod manje ima drugi Monaco. Bio je to treći pogodak Zadranina ove sezone s kojim se popeo na diobu osmog mjesta najboljih strijelaca lige.

Nedjelja, Rujan 10, 2017 14:52

U 5. kolu nogometnog prvenstva Francuske Caen je u subotu na domaćem terenu protiv Dijona slavio sa 2-1, a strijelac vodećeg gola za Caen bio je hrvatski napadač Ivan Santini u 5. minuti iz penala kojeg je sam izborio.

Dijon je poravnao u 38. minuti golom Jordana Mariea. U 79. minuti Caen je ostao sa igračem manje, ali je ipak došao do pobjede zahvaljujući autogolu Cedrica Yamberea u 81. minuti. Isti igrač skrivio je penal iz kojeg je Santini zabio vodeći gol.

Nedjelja, Kolovoz 27, 2017 20:53

Izbornik hrvatske reprezentacije Ante Čačić uputio je naknadni poziv zadarskom napadaču Ivanu Santiniju koji će se priključiti Vatrenima povodom okupljanja za utakmice protiv Kosova i Turske. Santini novo je ime na popisu izbornika Čačića za utakmice protiv Kosova (2. rujna u Zagrebu) i Turske (5. rujna u Eskisehiru). Napadač Caena je za reprezentaciju debitirao u svibnju u Los Angelesu protiv Meksika, a natjecateljski debi imao je 11. lipnja protiv Islanda.

Utorak, Kolovoz 22, 2017 12:03

U 3. kola francuskog nogometnog prvenstva Caen je na gostovanju pobijedio Lille 2:0. Drugi gol na utakmici postigao je Ivan Santini u 69. minuti dok je za vodstvo gostiju zabio Damien Da Silva (5'). Prvi je to pogodak zadarskog napadača ove sezone, ujedno i prvi bodovi Caena koji je na 13. mjestu. Vodeći PSG, Monaco i St. Etienne imaju maksimalnih devet bodova.

Subota, Prosinac 3, 2016 00:00

Nogometaši Caena uspjeli su osvojiti samo bod odigravši u petak na domaćem terenu protiv Dijona 3:3 (3:1) u dvoboju 16. kola francuskog prvenstva, a strijelac prva dva pogotka za domaću momčad bio je hrvatski napadač Ivan Santini.

Subota, Svibanj 23, 2015 00:00

U devetom kolu Lige za prvaka Belgije Kortrijk je na domaćem terenu odigrao neriješeno 2-2 protiv Anderlechta, a izjednačujući pogodak postigao je zadarski napadač Ivan Santini. Gosti su početkom drugog poluvremena poveli 2-0, golovima Dennis Praeta u 49. i Aleksandra Mitrovića u 53. minuti, da bi Brecht Capon u 76. vratio domaće u igru.

Utorak, Veljača 10, 2015 00:00

Ponedjeljak, Siječanj 19, 2015 00:00

Ivan Santini bio je strijelac za Kortrijk u susretu 22. kola belgijskog prvenstva u  kojemu je njegov sastav s visokih 7:1 kao gost svladao Oostende i s ta tri boda probio se na treće mjesto ljestvice. Santini je postigao pogodak za vodstvo svoje  momčadi od 2:0, a to mu je bio deveti pogodak ove sezone. Santini je četvrti strijelac lige, s tri gola zaostatka za vodećim Diabyjem (Mouscron) koji je postigao 12 golova.

Srijeda, Prosinac 24, 2014 00:00

Ivan Santini donio je novu pobjedu Kortrijku i ponovno ga odveo na visoko treće mjesto belgijskog prvenstva. U 20. kolu momčad iz Zapadne Flandrije gostovala je kod Lokerena i već nakon 14 minuta našla se u zaostatku 1:0, jer je za domaće zabio Killian Overmeire. Međutim, svega tri minute kasnije Žarko Tomašević je izjednačio na 1:1, a mreže su mirovale sve do 85. minute.

Utorak, Prosinac 2, 2014 00:00

Ivan Santini zabio je sedmi prvenstveni pogodak ove sezone. U 17. kolu belgijske Jupiler lige njegov je Kortrijk ostvario prvu pobjedu protiv Standarda nakon 30 godina i to u Liegeu 0:2. Goste je u vodsto doveo Teddy Chevalier u 47. minuti, da bi u 58. na scenu stupio zadarski napadač.