prvenstvo hrvatske

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Ponedjeljak, Prosinac 20, 2021 08:41

Na Prvenstvu Hrvatske u Trogiru, koje se u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza prvi put u povijesti održalo i za srednje škole, šahistkinje Gimnazije Vladimira Nazora osvojile su titulu državnih prvakinja. Kroz devet kola, u kojima su odigrale ukupno 36 partija, Nazorovke su upisale čak 31 pobjedu uz dva remija i tri poraza.

Utorak, Listopad 5, 2021 09:23

Na Prvenstvu Hrvatske u hrvanju za mlađe dječake i djevojčice (natjecatelji rođeni 2008., 2009. i 2010. godine), održanom u subotu u Zagrebu (Pešćenica), okupilo se 112 natjecatelja i 22 natjecateljice iz 19 klubova. Hrvački klub Zadar, za koji je to bilo treće nacionalno prvenstvo zaredom, predstavljali su: Marcela Šumski, Mara Peroš, Emanuela Rados, Mia Urić, Lovre Strika, Petar Mihaljević, Luka Maruna, Luciano Matić.

Srijeda, Lipanj 30, 2021 08:56

U dvorani Taekwondo kluba Zadar u subotu 26. lipnja održano je Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore, od 16 do 21 godine, koje je okupilo 51 natjecatelja iz 21 kluba. Prvaci s ovog natjecanja izborili su nastup na Europskom prvenstvu do 21 godine koje je na rasporedu u kolovozu u Estoniji.

Četvrtak, Lipanj 24, 2021 09:59

Prošli vikend je u Čakovcu, u organizaciji AK Međimurje, održano Prvenstvo Hrvatske za kadete, kadetkinje, mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Na najmasovnijem državnom prvenstavu nastupilo je više od 500 natjecatelja iz 50 klubova. Među njima je bilo i 16 članova Atletskog športskog kluba Zadar koji su osvojili 14 medalja, dvije zlatne, osam srebrnih i četiri brončane postigavši niz osobnih i nekoliko klupskih rekorda.

Srijeda, Lipanj 23, 2021 09:24

U Zaprešiću je prošli vikend održano kadetsko i juniorsko Prvenstvo Hrvatske u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza. Sudjelovalo je 196 kadeta i 157 juniora iz 43 kluba, a među njima i troje juniora i jedna kadetkinja Taekwondo kluba Zadar, koje je vodio trener Mladen Uskok. Najbolji rezultat ostvarila je juniroka Megi Lerga (+ 68 kg) nakon što je u jakoj konkurenciji osam natjecateljica osvojila srebrnu medalju.

Srijeda, Lipanj 23, 2021 09:17

Kadeti Zadra na prvenstvu Hrvatske - regije Jug osvojili su uvjerljivo prvo mjesto u skupini B i ostvarili plasman u osminu finala koje će igrati sutra u Zagrebu protiv Bosca. Pobjednik tog susreta će naći svoje mjesto na završnom turniru U-17 prvenstva Hrvatske. Igrači Tonija Matešića u prvoj su utakmici svladali KK Adriatic s 93:63 dok su u drugoj utakmici kadeti Zadra pobijedili Alkar s 96:84. U finalu su se borili protiv svojih gradskih rivala Sonik Puntamike.

Ponedjeljak, Svibanj 31, 2021 10:30

U subotu je na Učkoj održano Prvenstvo Hrvatske u cestovnom usponu s kojeg se članovi BK Zadra već tradicionalno vraćaju s izvrsnim rezultatima. Tako su ovaj put osvojene tri titule državnih prvaka kojima su se okitili Luka Škara u kadetskoj kategoriji, Noa Jolić Mustać među biciklistima do 15 godina, te Slavka Barešić kod juniorki. Pod vodstvom trenera Ante Radića mladi Zadrani dominantno su odvozili uspon od sedam kilometara i sva tri zlata osvojili s razlikom većom od minute.

Ponedjeljak, Svibanj 31, 2021 09:33

Juniori Zadra novi su prvaci Hrvatske! Gotovo nestvarnu dvadesetogodišnju sušu jučer su prekinuli igrači Marka Selina koji su u velikom finalu na zagrebačkom Velesajmu svladali Cedevitu rezultatom 75:86. Nakon izjednačenih prvih 20 minuta, u nastavku je do izražaja došla veća individualna kvaliteta Zadrana koji su pogodili osam trica i stigli do velike pobjede kojom su zaključili sezonu bez poraza.

Petak, Svibanj 21, 2021 09:18

U teniskomu kompleksu u Športskom centru Višnjik u organizaciji Teniskog kluba Zadar 08 završeno je Prvenstvo Hrvatske za igračice i za igrače do 16 godina. Državna prvakinja u pojedinačnoj konkurenciji postala je 14-godišnja Chiara Jerolimov iz TK Zadar 08, rodom Priješka s Ugljana, koja je u finalu nadmašila Emu Midžić iz Vinkovaca sa 6:4, 6:4 i tako sjajan turnir završila bez izgubljenog seta.

Srijeda, Svibanj 5, 2021 09:33

Prošli vikend u Varaždinu je održano Prvenstvo Hrvatske u višebojima na kojem je AŠK Zadar nastupio s četvero predstavnika. U konkurenciji mlađih kadetkinja Luna Mandić je u četveroboju bila druga sa 2.149 bodova nakon što je na cilj stigla četvrta na 80 m prepone (13,68), podijelila je prvo mjesto u skoku u vis (1,42), a druga je bila u bacanju kugle (8,98 m) te na 400 m (1:03,74). Prije dvije godine Mandić je kao članica Alojzija Stepinca bila treća u Hrvatskoj među limačicama.