pk jadera

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Nedjelja, Travanj 29, 2018 11:01

Jučer je uspješno završen još jedan tečaj obuke neplivača u ovoj godini. Osnovni cilj obuke je pripremiti dijete za samostalan i siguran boravak u vodi, a u ovom ciklusu obuku je završilo 19 djece u dobi od nepune 4 godine do 9 godina. Na kraju programa koji je trajao 15 dana slijedilo je finalno testiranje gdje su djeca naučeno demonstrirala pred svojim instruktorima i roditeljima te je trener svoj djeci dodijelio diplome, klupske majice i prigodne poklone.

Srijeda, Srpanj 5, 2017 23:25

Uspješno je završen još jedan tečaj obuke neplivača kojemu je osnovni cilj pripremiti dijete za samostalan i siguran boravak u vodi. U ovom ciklusu obuku je završilo 32 djece u dobi od 4 godine do 8 godina, a bili su podijeljeni u dvije grupe, doznajemo u Plivačkom klubu Jadera.

Petak, Siječanj 23, 2015 00:00

Na bazenu ŠC Višnjik održana su prva dva kola Lige Šibenik - Zadar u najmlađim natjecateljskim kategorijama. U konkurenciji tri plivačka kluba Jadera se predstavila s 39 članova koji su se 29 puta plasirali među najbolja tri natjecatelja. Pet puta su osvajali prvo mjesto, 17 puta drugo i sedam puta treće. Tako je Jadera vodeća u ukupnom redoslijedu klubova.

Četvrtak, Kolovoz 1, 2013 00:00

Petak, Srpanj 19, 2013 00:00

Ovaj vikend u Zagrebu se održava Prvenstvo Hrvatske na kojem će nastupiti članovi oba kluba

Četvrtak, Travanj 11, 2013 00:00

Jedinu zlatnu medalju u Zadar je donio Filip Smolić, član Jadere

Srijeda, Listopad 10, 2012 00:00

Bolji početak sezone plivački klubovi iz Zadra nisu mogli poželjeti. Na međunarodnom mitingu naziva "Sv. Mihovil" koji se održao u Šibeniku Zadar i Jadera zajedno su osvojili 56 medalja. Od toga je 30 medalja pripalo mladim članovima Zadra, a četiri manje osvojili su plivači Jadere. Ekipa sastavljena od 31 kadeta, mlađih kadeta i početnika nastupila je u konkurenciji 12 klubova i 190 plivača.

Četvrtak, Lipanj 14, 2012 00:00

Utorak, Lipanj 5, 2012 00:00

Srijeda, Svibanj 30, 2012 00:00