Odličan poredak

Oldtimer klub Zadar osvojio je 1. mjesto u poretku klubova

Autor: Zadarski list

06.12.2022. 12:56

Na svečanoj dodjeli nagrada u Krapini ovu subotu zaključilo se auto-moto Prvenstvo Hrvatske Hrvatskog oldtimer saveza za 2022. godinu. Oldtimer klub Zadar osvojio je 1. mjesto u poretku klubova (auto) za što su zaslužni odlični plasmani članova kluba po klasama.

U najstarijoj klasi, klasi F, slavio je Arman Bogdanić kojemu je ovo već deseto osvojeno Prvenstvo. U klasi G 2. mjesto pripalo je Siniši Paviću, 3. mjesto Josipu Tokiću, a 4. mjesto Marinu Pestiću. U klasi H najuspješniji je bio Karlo Stipčević, a pratili su ga klupski kolege na 2., 3 i na 5. mjestu, Josip Švarc, Domagoj Praljak i Boško Bjelanović. U klasi T već tradicionalno najbolji bio je Valentino Stipčević.

Ovom podjelom nagrada završila je vrlo uspješna natjecateljska sezona za OTK Zadar koji nastavlja sa svojim drugim projektima s kojima će dočekati proljeće i početak nove sezone.