ponedjeljak, 29. travnja 2024

13 C°

Serie A

Juventus kod Spezije upisao treću pobjedu u nizu, torinska momčad i treći put zaredom bez primljenog gola

Autor: Hina

19.02.2023. 20:37

Juventus je skočio na sedmo mjesto ljestvice, dok je Spezia i dalje blizu opasne zone ispadanja, na 17. poziciji.

SPEZIA Uspješno su nogometaši Juventusa odradili 23. kolo talijanske Serie A te su u gostima svladali Speziju 2-0.

Po jedan pogodak Juventus je postigao u svakom poluvremenu. U 32. minuti je strijelac za 1-0 bio Moise Kean kada je gotovo šeprtljavo zahvatio loptu, ali dovoljno da pogodi cilj.

Konačnih 2-0 postavio je Angel Di Maria koji je u 66. minuti precizno pogodio s 20 metara za treću pobjedu Juventusa u nizu u Serie A. Pritom Juventus nije primio ni jedan pogodak u te tri utakmice. Juventus je skočio na sedmo mjesto ljestvice, dok je Spezia i dalje blizu opasne zone ispadanja, na 17. poziciji.

Kolo će utakmicom u ponedjeljak zaključiti Torino i Cremonese.