Subota, 27. travnja 2024

9 C°

Bundesliga

Kramarićev Hoffenheim upisao još jedan poraz, Beljo i društvo slavili pogotkom u 88. minuti

Autor: Hina

17.02.2023. 23:10

AUGSBURG U prvoj utakmici 21. kola njemačkog nogometnog prvenstva Augsburg je kao domaćin svladao Hoffenheim sa 1-0 (0-0).

Gol vrijedan tri boda postigao je Fredrik Jensen u 88. minuti iz gužve nakon udarca iz kuta.

Dion Drena Beljo igrao je za Augsburg od 76. minute, dok je Andrej Kramarić za Hoffenheim ušao u igru u 63. minuti. David Čolina nije konkurirao za nastup u momčadi Augsburga.

Augsburg je ovom pobjeodm pobjegao Hoffenheimu na pet bodova prednosti, ostao je 13., ali sa 24 boda, dok je Hoffenheim 14. sa 19.

Na vrhu je Bayern sa 43 boda, jedan manje ima drugi Union Berlin.