Utorak, 30. travnja 2024

26 C°

Španjolsko prvenstvo

Pedri golom odlučio i treću utakmicu Barcelone u posljednjih šest pobjeda, Budimir igrao u remiju

13.02.2023. 07:36

Katalonci imaju 56 bodova i utakmicu više od Reala koji je na 45 bodova

VILLAREAL Nogometaši Barcelone grabe k naslovu prvaka nakon što su u 21. kolu u gostima pobijedili Villareal s 1-0 i pobjegli Realu na čak 11 bodova.

Pobjednički pogodak ponovno je postigao Pedri u 18. minuti na dodavanje Roberta Lewandowskog. U zadnjih šest dvoboja, Barca je slavila u svih šest, a čak četiri puta s 1-0, pri čemu je Pedri odlučio tri dvoboja.

Barcelona ima 56 bodova i utakmicu više, dok je Real na 45 bodova. Villareal je osmi s 31 bodom.

Valladolid i Osasuna su odigrali ranije 0-0, Ante Budimir je igrao do 63. minute.