Četvrtak, 2. svibnja 2024

SP u Kataru

VIDEO Pogledajte neviđeni kiks vratara Portugala u zadnjoj minuti utakmice i reakciju Ronalda

24.11.2022. 20:07

Diogo Costa je u sudačkoj nadoknadi spustio loptu na travnjak kako bi ju ispucao, ali nije primijetio da se iza njega nalazi ganski napadač Williams

Portugal je svladao Ganu 3:2 u utakmici u kojoj je svih pet golova palo u drugom poluvremenu. Nakon utakmice se dosta govori o spornom penalu preko kojeg je Ronaldo doveo Portugal u vodstvo, ali je njegova momčad u zadnjoj minuti susreta skoro i ostala bez dva boda, i to zbog neviđene gluposti vratara.

Diogo Costa je u sudačkoj nadoknadi spustio loptu na travnjak kako bi ju ispucao, ali nije primijetio da se iza njega nalazi ganski napadač Williams. On je dotrčao do lopte i uspio ju pokupiti, ali se poskliznuo i tako dao vremena Portugalcima da isprave ono što je zeznuo njihov golman.

Reakcija Ronalda s klupe je već postala viralna…