NBA liga

VIDEO Bojan Bogdanović zabio 34 poena uz osam trica Bullsima, Kevin Durant upisao 23 poena na debiju za Sunse

Autor: Portal Novi list

02.03.2023. 07:49

Dario Šarić odigrao je zapaženih 15-ak minuta u domaćem porazu Oklahome od Lakersa

Bojan Bogdanović vratio se staru formu i bio najbolja karika Pistonsa u domaćem porazu od Bullsa. Bivši hrvatski reprezentativac postigao je 34 poena, čak osam trica iz 12 pokušaja za 39 minuta provedenih u igri. Uhvatio je i šest skokova, te imao tri  asistencije. S druge strane, u redovima momčadi iz Chicaga, zablistao je Zach LaVine s 41 poenom.

Dario Šarić odigrao je zapaženih 15-ak minuta u domaćem porazu Oklahome od Lakersa. Hrvatski reprezentativac upisao je 13 poena (šut iz igre 5-6), uz dva skoka. Dennis Schroder je s 26 poena predvodio Lakerse koji su nastupili bez ozlijeđenih LeBrona Jamesa i Anthonyja Davisa.

Kevin Durant je konačno debitirao za Sunse. I to u gostujućoj pobjedi kod Charlottea. Durant je upisao 23 poena uz šut iz igre 10-15. Momčad iz Arizone predvodio je s 37 poena Devin Booker.

Bucksi su ostvarili  16. uzastopnu pobjedu svladavši na domaćem parketu Orlando. Giannis Antetokounmpo postigao je 31, a Jrue Holiday 23 poena. Momčad iz Mileaukeea zabila je 26 trica iz 56 pokušaja!

Jayson Tatum postigao je 41 poen, od toga 18 u trećoj četvrtini, u pobjedi Celticsa nad Cavaliersima. Osim toga u prvu pobjedu nad Clevelandom ove sezone ugradio je i 11 skokova, te osam asistencija. Ovo mu je i 20. utakmica u karijeri s najmanje 40 poena. Donovan Mitchell je postigao 44 poena prije ozljede u trećoj četvrtini.