
Foto: Soffia Goggia/Foto REUTERS
Goggia je već ranije osigurala mali Kristalni globus u spustu, u poretku skijašica u ovoj disciplini je prva sa 740 bodova
SOLDEU Slovenka Ilka Štuhec pobjednica je zadnjeg spusta u sezoni kojeg su skijašice vozile u srijedu na završnici Svjetskog kupa u Soldeu.
Štuhec je pobijedila s vremenom 1:30.35, druga je bila Talijanka Sofia Goggia sa 51 stotinkom sporijim vremenom (1:30.86), a treća Švicarka Lara Gut Behrami sa 81 stotinkom zaostatka (1:31.16).
Goggia je već ranije osigurala mali Kristalni globus u spustu, u poretku skijašica u ovoj disciplini je prva sa 740 bodova.
Druga je današnja pobjednica sa 551 bodom, a treća je Švicarka Corinne Suter. Ukupnu pobjedu u Svjetskom kupu i veliki Kristalni globus osigurala je Amerikanka Mikaela Shiffrin.
Rezultati spusta za skijašice na završnici Svjetskog kupa u Soldeu: 1. Ilka Štuhec (Slo) 1:30.35 2. Sofia Goggia (Ita) 1:30.86 +0.51 3. Lara Gut-Behrami (Švi) 1:31.16 +0.81 4. Federica Brignone (Ita) 1:31.31 +0.96 5. Mirjam Puchner (Aut) 1:31.36 +1.01
najnovije
najčitanije
Sport
ATP Zadar Open
U ludom finalu Giannessi izašao kao pobjednik
Ostali sportovi
MotoGP
Bagnaia ponovno pobijedio, utrku obilježio stravičan incident
Nogomet
Dvojica napadača
HNS potvrdio: Vatreni u Tursku idu bez Livaje i Petkovića
Crna Kronika
Tragedija
Kraj Tunisa potonula dva borda, smrtno stradalo najmanje 29 afričkih migranata
Košarka
Liga za prvaka Prve ženske lige, 3. kolo
“Plusice” uvjerljive, Zadar slavio nakon produžetka
Zadar
Subotnja špica
[FOTO] Napravili smo đir gradom, evo koga smo sve sreli
Zadar & Županija
Bibinjski svećenik
Preminuo fra Grgo Sikirić
Zadar & Županija
DR. SC. SVEN MARCELIĆ
Superpotjera je brza, napeta, izazovna je i nama lovcima
Zadar
I nakon podizanja optužnice
Nitko nije tražio izuzeće sutkinje optužene za krađu
Hrvatska
Slučajevi zlostavljanja