8 C°

Serie A

Fiorentina i Monza upisali pobjede protiv fenjeraša, Veroni je to osmi poraz u nizu

06.11.2022. 17:57

RIM Nogometaši Fiorentine i Monze ubilježili su pobjede protiv “fenjeraša” u 13. kolu Talijanske lige.

Fiorentina je s 2-0 porazila u gostima Sampdoriju golovima Bonaventure (4) i Milenkovića (58), a klub iz Genove je predzadnji sa svega šest bodova.

Novi prvoligaš Monza je s 2-0 svladala Veronu, a golovi su pali tek u drugom dijelu. Monza je 15. s 13 bodova, a Verona zadnja sa svega pet bodova.

Ranije je Bologna kod kuće sa 2-1 pobijedila Torino. Poveli su gosti u 24. minuti. Sudac je dosudio penal za Torino, a precizan je s bijele točlke bio Lukić. No u drugom poluvremenu u 64. minuti Orsolini izjednačava, a Posch manje od deset minuta kasnije povećava na 2-1 za Bolognu. Hrvatski nogometaš Nikola Vlašić je igrao do 66. minute za Torino.

Torino je deseti na ljestvici sa 17 bodova, dok je Bologna 11. sa 16. Prvi je Napoli sa 35 bodova.